Τους εργαζόμενους της καθαριότητας και του πρασίνου επισκέφτηκε το πρωϊ της Δευτέρας, ο Δήμαρχος Ζωγράφου Βασίλης Θώδας για να ευχηθεί χρόνια πολλά στους ίδιους και τις οικογένειες τους, ενόψει των Χριστουγέννων και του Νέου Ετους.
Συζήτησε μαζί τους και για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν αλλά και για τις συνθήκες εργασίας, καθώς ο Δήμαρχος Ζωγράφου έχει αναλάβει ο ίδιος την καθαριότητα του Δήμου και έχει δεσμευθεί για την επίλυση όλων των θεμάτων που ανακύπτουν.
Ο κ. Θώδας που συνοδευόταν από τους Αντιδημάρχους Θεόδωρο Μετικαρίδη, Γιάννη Βούρτση, τον Αντιπρόεδρο του Νομικού Προσώπου Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμο Μπουλούκο και τη Σύμβουλο για θέματα καθημερινότητας και καθαριότητας Χριστίνα Γκούμα, πρόσφερε στους εργαζόμενους παραδοσιακά εδέσματα.
Ακολούθησε επίσκεψη στο Νεκροταφείο Ζωγράφου, όπου ο Δήμαρχος ευχήθηκε και στο προσωπικό που εργάζεται εκεί.