O Οργανισμός Παιδικής Αγωγής & Άθλησης «Γιάννης Γάλλος» συμβάλλοντας στην προσπάθεια κατά της εξάπλωσης του covid-19 παρέχει διαδικτυακά μαθήματα γυμναστικής.
Επισκεφθείτε την επίσημη ιστοσελίδα του Δήμου Καλλιθέας www.kallithea.gr και παρακολουθείστε πατώντας ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ LINK:
https://www.youtube.com/channel/UCrR2159VUT7LDQnoskRocSQ/
#ΜένουμεΣπίτι #Μένουμε_υγιείς #Μένουμε_σε_φόρμα
- YOGA
- PILATES
- TOTAL BODY
- CARDIO & STRECH
- CARDIO-ABS & LEGS
- CARDIO – CORE & ABS
- ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
- ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
Όπως ανέφερε σχετικά ο Δήμαρχος Δημήτρης Κάρναβος: “Ο Δήμος Καλλιθέας ξεκίνησε μία σειρά διαδικτυακών προγραμμάτων γυμναστικής και παραδοσιακών χορών με την επιμέλεια του προσωπικού του Ο.Π.Α.Α. «Γιάννης Γάλλος». Η δράση αυτή προστίθεται στην προσπάθεια του Δήμου μας για την στήριξη των συμπολιτών μας που «Μένουνε Σπίτι». Ολοι μαζί δίνουμε την μάχη αυτές τις δύσκολες, για την κοινωνία μας, ημέρες”.