Ξεκίνησε σήμερα Τετάρτη (1/7) και ολοκληρώνεται την Παρασκευή (3/7) η υποβολή αιτήσεων πρόσληψης εποχικού προσωπικού 17 ατόμων στο Δήμο Πρέβεζας, προκειμένου να καλυφθούν έκτακτες ανάγκες που έχουν προκύψει από την πανδημία του covid 19.
Oι συμβάσεις είναι τετράμηνης απασχόλησης και ανά ειδικότητα αφορούν:
.3 θέσεις Δ.Ε Οδηγών (με κάρτα ψηφιακού ταχογράφου)
.1 θέση Δ.Ε Χειριστή μηχανημάτων έργου γκρέϊντερ
.1 θέση Δ.Ε Χειριστή μηχανημάτων έργου
.1 θέση Υ.Ε Εργατών Γενικών καθηκόντων και
.11 θέσεις Υ.Ε Εργατών-τριών καθαριότητας
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά από 01/07/2020 έως και 3/7/2020 στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού Δημοτικής Κατάστασης και Διοικητικής Μέριμνας Δήμου Πρέβεζας, οδός Ελευθερίου Βενιζέλου & Μπαχούμη 2,(Δημαρχείο Πρέβεζας).