Το Γραφείο Εσόδων του Δήμου Γρεβενών, ανταποκρινόμενο στην μεγάλη προσέλευση πολιτών που παρατηρείται τις τελευταίες ημέρες στο Δημαρχείο για τη ρύθμιση των αδήλωτων τετραγωνικών που λήγει την ερχόμενη Δευτέρα (31/8), θα λειτουργήσει εκτάκτως και το Σάββατο (29/8) από τις 9 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι, προκειμένου να διεκπεραιωθούν γρηγορότερα και χωρίς συγχρωτισμό όλες οι εκκρεμείς υποθέσεις.
Υπενθυμίζεται ότι οι ενδιαφερόμενοι, που υποχρεωτικά θα φορούν μάσκα λόγω του Covid-19, οφείλουν να προσκομίσουν το Ε9, που πρέπει απαραιτήτως να είναι τακτοποιημένο από τον λογιστή, καθώς και τον αριθμό παροχής ρεύματος.
Επίσης, δίνεται η ευχέρεια για ηλεκτρονική κατάθεση των δικαιολογητικών στα email των Δημοτικών Υπαλλήλων κ.Βασίλειου Καραμήτρου, Προϊσταμένου Εσόδων και Περιουσίας (karavas67@hotmail.com), κ.Φωτεινής Λάζου (lazou@0641.syzefxis.gov.gr) και κ.Δημητρίου Στέφου (stefos@0641syzefxis.gov.gr). Για περαιτέρω διευκρινήσεις μπορείτε να καλείτε στα τηλέφωνα (24623)-50874/50851/50895.