Έχετε τον καλύτερο χριστουγεννιάτικο εξωτερικό στολισμό σπιτιού στον Δήμο Αχαρνών;
Φωτογραφίστε τον και στείλτε το πιο αντιπροσωπευτικό καρέ μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου 2020 στο dikeaacharnon@yahoo.gr αναγράφοντας τα προσωπικά σας στοιχεία και τη διεύθυνση της κατοικίας.
Αυτήν την πιο μαγική εποχή του χρόνου για τα παιδιά, που φέτος θα την ζήσουμε κάτω από πολύ διαφορετικές, αλλά ασφαλείς, συνθήκες λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού, ο Δήμος Αχαρνών καλεί τους δημότες του να στολίσουν τα σπίτια τους και να πάρουν μέρος στο Διαγωνισμό Χριστουγεννιάτικου Στολισμού Κατοικίας.
Η πρόκληση δεν είναι μόνο τα δώρα που θα πάρουν οι νικητές, μία Smart TV LG 55” 4K, ένα PlayStation 4 και ένα Καλοριφέρ Λαδιού, αλλά να βάλουμε χρώμα και φως στις ζωές και τα σπίτια μας και αυτά τα Χριστούγεννα προκειμένου να είναι όμορφα, γεμάτα αγάπη και ελπίδα.