Ο επικεφαλής του συνδυασμού «ΠΕΝΤΕΛΗ 2020», υποψήφιος Δήμαρχος Πεντέλης, Άγγελος Παλαιοδήμος ανακοίνωσε ακόμα πέντε νέες υποψηφιότητες για τις προσεχείς αυτοδιοικητικές εκλογές.
Όπως αναφέρει χαρακτηριστικά η παράταξη του Άγγελου Παλαιοδήμου: «Αθρόα η συμμετοχή στο ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας. Άλλοι 5 συμπολίτες μας έθεσαν υποψηφιότητα και αγκάλιασαν με εμπιστοσύνη το όραμα μας για μια καλύτερη πόλη! Έτσι το σύνολο των υποψηφίων συμβούλων έφτασε τους 37.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) Ελεύθερη επαγγελματίας
ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ Ιδιοκτήτρια διαφημιστικής εταιρείας
ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πτυχιούχος Πανεπιστημίου Πειραιά – Εργολήπτης ιδιωτικών κατασκευαστικών έργων και ανακαινίσεων
ΜΙΛΟΣΕΒΣΚΑ-ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙ Οικονομολόγος – τ. Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων 1ου Δημοτικού Σχολείου Μελισσίων
ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Πολιτικός Μηχανικός