Συνάντηση σε γνωστό cafe στο κέντρο της Αθήνας, είχαν οι υποψήφιοι δήμαρχοι Αθήνας, Γιώργος Βουλγαράκης και Θεσσαλονίκης Γιώργος Ορφανός.
Οι δύο πολιτικοί που προέρχονται από τη Νέα Δημοκρατία είχαν μια συνάντηση σε γνωστό cafe στο κέντρο της Αθήνας και συζήτησαν μεταξύ άλλων για την αυτοδιοικητική “μάχη” που δίνουν σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, αντίστοιχα.
Στην συνάντηση ήταν παρόν και ο Βαγγέλης Αντώναρος, ο οποίος και ανέβασε φωτογραφία από την συνάντηση στην προσωπική του σελίδα στο facebook και στο σύντομο κείμενο του ανέφερε: “Μη με ρωτήσετε τι λέγανε, οι δύο υποψήφιοι δήμαρχοι, -δεν μπορώ να σας πω γιατί ήμουν κι εγώ παρών σε μέρος της κουβέντας τους…αλλωστε και με τους δυό με συνδέουν κοινή διαδρομή και κοινές απόψεις. Ένα όμως ξέρω. Και οι δυο διεκδικούν με μαχητικότητα, αποφασιστικότητα κι εμπειρία τη δημαρχία στους δυό μεγαλύτερους δήμους της χώρας”.