Η δημοτική παράταξη “ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 2023” ανακοίνωσε την τακτική της ανανέωση στο Δημοτικό Συμβούλιο, με την ορκωμοσία της κα.Δήμητρα Θέου, μάχιμη έμπορο και επαγγελματία και μέλος του ΔΣ του Εμπορικού Συλλόγου.
Αναλαμβάνει καθήκοντα στη θέση του Δήμου Ντικούδη. Ο Δήμος έχει αναλάβει πολύ σημαντικές και υψηλής ευθύνης υποχρεώσεις στην Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης και σε όλες τις εθνικές μας ομάδες. Μια κρίσιμη προσπάθεια για τον ελληνικό αθλητισμό που η δημοτική ομάδα θα στηρίξει με κάθε τρόπο.
“Ευχαριστούμε θερμά τον Δήμο για την σημαντική παρουσία και συμμετοχή του στην ομάδα μας. Μια ενεργή παρουσία του, η οποία συνεχίζεται ουσιαστικά στο κίνημα πολιτών μας για ένα καλύτερο Χαλάνδρι και ένα νέο Ορίζοντα το 2023.
Πάμε όλοι μαζί δυνατά, μια ομάδα που συνεχώς διευρύνεται, για ένα Χαλάνδρι κορυφαίας ποιότητας ζωής!” αναφέρει η σχετική ενημέρωση της παράταξης.