Με επάρκεια αγαθών πραγματοποιήθηκε σήμερα από την δομή του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Ιεράς Πόλεως Μεσολογγίου , η διανομή προ της εορτής του Πάσχα.
Ο Εντεταλμένος σύμβουλο Κοινωνικών Δομών του Δήμου Ιεράς Πόλεως Μεσολογγίου Λάμπρος Σταθόπουλος σε δήλωσή του επισημαίνει πως «Η μόνιμη δράση του Κοινωνικού Παντοπωλείου εξυπηρετεί εκατοντάδες οικογένειες και μεμονωμένα άτομα σε όλο το Δήμο.
Η διανομή πραγματοποιήθηκε και φέτος με επάρκεια τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης στους συνανθρώπους μας. Θα ήθελα να συγχαρώ τους εργαζόμενους του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και του Κοινωνικού Παντοπωλείου για την υποδειγματική οργάνωση της δομής, και να ευχαριστήσω παράλληλα τους εθελοντές συμπολίτες μας που προσφέρουν ανιδιοτελώς τις υπηρεσίες τους.
Χρόνια Πολλά και Καλή Ανάσταση σε όλους».