Με μια ιδιαίτερη ανάρτηση του ο πρόεδρος της Ανθοκομικής Έκθεσης Κηφισιάς Γιώργος Παπαδόπουλος αναφέρθηκε στην λήξη της 69ης έκθεσης, για το ρεκόρ προσέλευσης αλλά και για τους υψηλούς στόχους για την επόμενη διοργάνωση.
Συγκεκριμένα έγραψε:
Όλα τα ωραία στη ζωή κάποτε τελειώνουν …
Η 69η ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ , αποτελεί πλέον παρελθόν με όμορφες αναμνήσεις .
Ευχαριστώ εκ βαθέων όλους όσους με βοήθησαν να ηγηθώ αυτής της ομαδικής προσπάθειας που ανταμείφθηκε με το ρεκόρ επισκεψιμότητας των τελευταίων 10 ετών , παρά τις άστατες για την εποχή καιρικές συνθήκες !
Ξεχωριστή Τιμή , η επίσκεψη του Πρωθυπουργού , η πεφωτισμένη ομιλία του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη μας , κάθε εργαζόμενος και κάθε επισκέπτης που μας γέμισε αισιοδοξία για την συνέχεια του Θεσμού της μεγαλύτερης γιορτής του Δήμου μας .
Ο πήχης μπήκε ψηλά ! Και του χρόνου !
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/347425231_781291140033195_4260116184531926550_n.jpg)
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/346818564_225616436849975_7631033757846621049_n.jpg)
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/346832364_243113768413408_8175485958592530023_n.jpg)
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/346977344_1502788477158962_6124456582842150060_n.jpg)
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/346809482_626992958980020_4859811117352951644_n.jpg)
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/346823552_1960600210948090_9179146341835172064_n.jpg)
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/346887782_225992073498078_3487464466694090888_n.jpg)