Υπερψηφίστηκε από το Δημοτικό Συμβούλιο Αχαρνών, το σχετικό ψήφισμα που κατέθεσε στην συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου ο Ανεξάρτητος Δημοτικός Σύμβουλος Στάθης Τοπαλίδης, με 23 υπέρ, 3 «ΌΧΙ» και ένα «παρών».
«ΝΑΙ» ψήφισαν οι δημοτικοί σύμβουλοι: Τοπαλίδης Στάθης, Ορφανίδης Μπάμπης, Βρεττός Σπύρος, Κατσούρος Σπύρος, Βρεττός Μιχάλης, Κοσμίδης Παναγιώτης, Ναυροζίδου Μαρία, Κατάρος Τάσος, Γιαμμαρέλος, Γρηγοριάδης Παναγιώτης, Παλιούρας Αντώνιος, Κοσμίδου Λουϊζα, Τουμανίδου – Ευθυμιάδου Γεωργία, Γιαννακόπουλος Δημήτριος, Σασσαρίδης, Ρούσσας Κωνσταντίνος, Σταύρου Γεώργιος, Ποιμενίδης Γεώργιος, Τσουκαλάς Ηλίας, Ποιμενίδου Όλγα, Συρινίδης Θεόδωρος, Σιδηρόπουλος Γεώργιος, Παπαδόπουλος Πολύκαρπος.
«ΟΧΙ» ψήφισαν οι δημοτικοί Σύμβουλοι: Ζητούνης Ηλίας, Ξαγοράρης Νίκος και Χριστοπούλου Σοφία.
«Παρών» ψήφισε ο Δημοτικός Σύμβουλος Οδυσσέας Καμπόλης.
Αναλυτικά η ανάρτηση του:
https://www.facebook.com/stathis.topalidis1/posts/1976123915817257