Εδώ και λίγες ώρες είναι on air η σελίδα του υποψήφιου Δημάρχου Εορδαίας, Αντιπεριφερειάρχη Κοζάνης Παναγιώτη Πλακεντά στο facebook με τον συνδυασμό «Ενωμένη Εορδαία».
Λίγες μέρες μετά με την επίσημη ανακοίνωση της υποψηφιότητας του Παναγιώτη Πλακεντά ενόψει των δημοτικών εκλογών του 2019 και της παρουσίασης της «Ενωμένης Εορδαίας» ξεκίνησε τη λειτουργία της και η επίσημη του σελίδα στο facebook, δίνοντας με το ξεκίνημα της προσπάθειας το στίγμα των καινοτόμων ιδεών που διέπουν την κίνηση του Αντιπεριφερειάρχη Κοζάνης, αλλά και τη σημασία που δίνει ο υποψήφιος Δήμαρχος στην άμεση επικοινωνία και ενημέρωση των συμπολιτών του.
Καθημερινά ο επισκέπτης θα μπορεί να βρίσκει όλες τις πληροφορίες που αφορούν το συνδυασμό, να ενημερώνεται για τις εκδηλώσεις που προγραμματίζονται, ενώ από τις επόμενες μέρες θα ξεκινήσει σταδιακά και η παρουσίαση των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων που θα στελεχώσουν τα ψηφοδέλτια της «Ενωμένης Εορδαίας» στις προσεχείς εκλογές.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΛΑΚΕΝΤΑ