Το ΔΣ της ΠΟΠ-ΟΤΑ καλωσόρισε τα Σωματεία εργαζομένων ΟΤΑ , Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης ” Η ΕΝΟΤΗΤΑ” και το Σύλλογο Εργαζομένων του Δήμου ΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣ που προστέθηκαν στην δύναμή της πρόσφατα.
Μάλιστα σύντομα θα επισκεφτούν και θα βρεθούν κοντά στους εργαζόμενους των Σωματείων, για να τους ενημερώσουν και να ενημερωθούν από τους ίδιους, για τα προβλήματά τους.
Η ανακοίνωση της ΠΟΠ-ΟΤΑ:
Το Δ.Σ. της ΠΟΠ-ΟΤΑ καλωσορίζει τα Σωματεία εργαζομένων ΟΤΑ , Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης ” Η ΕΝΟΤΗΤΑ” και το Σύλλογο Εργαζομένων του Δήμου ΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣ που προσετέθησαν στην δύναμή της .
Σύντομα σε συνεννόηση με το Δ.Σ., θα επισκεφτούμε και θα βρεθούμε κοντά στους εργαζόμενους του Νομού, για να τους ενημερώσουμε και να ενημερωθούμε από τους ίδιους, για τα προβλήματά τους.
Τους Καλωσορίζουμε στην μεγάλη οικογένεια της ΠΟΠ-ΟΤΑ και τους υποσχόμαστε ότι θα είμαστε δίπλα τους σε κάθε πρόβλημα.