Οι μικρές πράξεις κάνουν τη διαφορά!
Το Followgreen Δήμου Καβάλας καλεί τον κόσμο να γιορτάσει οικολογικά τις φετινές γιορτές, χωρίς να χρειάζεται να ανατρέψει όλες τις συνήθειες του! Με μικρές αλλαγές στον τρόπο που θα γιορτάσει, να καταφέρει να μην επιβαρύνει το περιβάλλον με περιττές σπατάλες, όπως μεγάλες ποσότητες φαγητού στο γιορτινό τραπέζι που δεν δύναται να καταναλωθούν και μη ανακυκλώσιμα περιτυλίγματα δώρων-γλυκών!
Λάβε μέρος στο Green Mission «Ιδέες & Tips για οικολογικές γιορτές!» & κέρδισε ένα Xiaomi Redmi 9A 32GB 4G
www.followgreen.gr/kavala/Mission/Single/3121
Κάθε 10 ημέρες, μία νέα «Πράσινη Αποστολή» βρίσκεται στη διάθεση των δημοτών για να προσφέρει εκπαίδευση και ευαισθητοποίηση σε θέματα ανακύκλωσης, καθώς και υπέροχα δώρα! Ο χρήστης για να λάβει τους πόντους επιβράβευσης καλείται να ολοκληρώσει με επιτυχία όλα τα βήματα της «Πράσινης Αποστολής – Green Mission» και να δηλώσει συμμετοχή στην τρέχουσα κλήρωση.
Απαραίτητη προϋπόθεση μίας έγκυρης συμμετοχής είναι η ολοκλήρωση των στόχων του Green Mission με παράλληλη εξαργύρωση των απαιτούμενων πόντων στην ενεργή κλήρωση.