Ο Δήμος Σύρου-Ερμούπολης ενημέρωσε τους κατοίκους και επισκέπτες του νησιού, όπως και κάθε ενδιαφερόμενο, ότι τα θερινά δρομολόγια 2022 της Δημοτικής Αστικής Συγκοινωνίας των Mini Bus θα ισχύουν από τη Δευτέρα 11 Ιουλίου και διαμορφώνονται ως εξής:
ΘΕΡΙΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ
από 11-07 έως 02-09
Καθημερινές από Δευτέρα έως Παρασκευή
Α) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ – ΛΙΜΑΝΙ – ΔΟΞΑ (Αγ.Νικόλαος)
06:45, 07:15, 07:45, 08:15, 08:45, 09:15, 09:45, 10:15, 10:45, 11:15, 11:45,
12:15, 12:45, 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 16:00, 16:45, 17:45, 18:15,
19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30, 23:00, 23:30, 00:00
00:30, 1:00
Β) ΔΟΞΑ (Αγ.Νικόλαος) – ΛΙΜΑΝΙ – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
07:00, 07:45, 08:15, 08:45, 09:15, 09:45, 10:15, 10:45, 11:15, 11:45, 12:15,
12:45, 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:05, 15:45, 16:15, 17:00, 18:00, 18:45,
19:15, 19:45, 20:15, 20:45, 21:15, 21:45, 22:15, 22:45, 23:15, 23:45, 00:15,
00:45, 1:15
Πλατεία Μιαούλη – Σύρος Τ.Κ. 84 100 / 22813 – 61010 / m.stefanou@syros-ermoupolis.gr / www.syros-ermoupolis.gr
Σάββατο
Α) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ – ΛΙΜΑΝΙ – ΔΟΞΑ (Αγ.Νικόλαος)
08:15, 08:45, 09:15, 09:45, 10:15, 10:45, 11:15, 11:45, 12:15, 12:45, 13:15,
13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 16:00, 16:45, 17:45, 18:15, 19:00, 19:30, 20:00,
20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30, 23:00, 23:30, 00:00, 00:30, 1:00, 1:30
Β) ΔΟΞΑ (Αγ.Νικόλαος) – ΛΙΜΑΝΙ – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
08:30, 09:15, 09:45, 10:15, 10:45, 11:15, 11:45, 12:15, 12:45, 13:15, 13:45,
14:15, 14:45, 15:05, 15:45, 16:15, 17:00, 18:00, 18:45, 19:15, 19:45, 20:15,
20:45, 21:15, 21:45, 22:15, 22:45, 23:15, 23:45, 00:15, 00:45, 1:15, 1:45
Τις Κυριακές δεν θα πραγματοποιούνται δρομολόγια.
Γ) ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΟΡΑ-ΔΟΞΑ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ
Καθημερινές Από Δευτέρα έως και Σάββατο
07:15 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ (Εκτός Σαββάτου)
08:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
09:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
09:30 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
10:00 ΑΓΟΡΑ-ΚΑΡΝΑΓΙΟ-ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ-ΚΑΜΙΝΙΑ –ΑΓΟΡΑ
11:00 (*)ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
12:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
13:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
14:30 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ -ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
15:10 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ (Εκτός Σαββάτου)
18:00 (*)ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
19:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
20:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
21:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
22:00 ΑΓΟΡΑ-ΛΑΛΑΚΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ-ΔΕΙΛΙ-ΒΡΟΝΤΑΔΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ
Τα δρομολόγια 09:30, 12:00, 14:30, 18:00, 20:00 και 21:00 δεν θα μεταβαίνουν στην εκκλησία της
Ανάστασης.
*Θα μεταβαίνει από την Πλατεία Ηρώων έως και το Αθλητικό Κέντρο και έπειτα θα επιστρέφει
στην αφετηρία
Τις Κυριακές δεν θα πραγματοποιούνται δρομολόγια.
Δ) ΘΕΡΙΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ από 11-07-2022 έως 02-09-2022
Καθημερινές Δευτέρα έως Σάββατο
08:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΑΓΟΡΑ
10:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΑΓΟΡΑ
12:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΑΓΟΡΑ
14:00 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΑΓΟΡΑ
19:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ -ΑΓΟΡΑ
20:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ -ΑΓΟΡΑ
21:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΓΟΡΑ
22:30 ΑΓΟΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ- ΚΑΜΑΡΑ – ΕΠΑΝΩ ΤΕΡΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΓΟΡΑ
Τα δρομολόγια θα είναι καθημερινά από Δευτέρα έως και Σάββατο.
Τις Κυριακές δεν θα πραγματοποιούνται δρομολόγια.