Ο Δήμαρχος Ασπροπύργου, κ. Νικόλαος Μελετίου και η Πρόεδρος του Πνευματικού Κέντρου, κ.Γεωργία Πηλιχού, προσκαλούν τους πολίτες και τα Μ.Μ.Ε στη διάλεξη του Ανοιχτού Πανεπιστημίου Ασπροπύργου, που θα δώσει ο Dr. Μπακιρτζής Δημήτριος, Oρθοπεδικός Χειρουργός MD, Προέδρος του Επιστημονικού Οργανισμού actionmed γιατροί εν δράσει, με θέμα: «ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ».
Η διάλεξη θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 13 Φεβρουαρίου, στις 19:00, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων «Δημήτριος Καλλιέρης» του Πνευματικού Κέντρου, Αλέκου Παναγούλη 13 στην Πλατεία του Αγίου Δημητρίου.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλ: 2132006530 και 2105577191 εσωτ.:4 – anoixto.pan.asp@gmail.com
Ακολουθεί ο σύνδεσμος με την πρόσκληση της εκδήλωσης: