Προχωράνε οι εργασίες στο παραλιακό οδικό δίκτυο Σκάλας, στην Πάτμο και ο δήμαρχος Λευτέρης Πέντες, έχοντας ολοκληρωθεί το πρώτο τμήμα, των έργων, ευχαρίστησε δημόσια το Λιμεναρχείο Πάτμου γιατί συνέβαλε με τον άρτιο και στοχευμένο προγραμματισμό του, όπως αναφέρει χαρακτηριστικά.
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/05/347554660_1949950512014086_3592422079123326332_n.jpg)
Αναλυτικά η δήλωση του δημάρχου Πάτμου:
Ένα υπέροχο αποτέλεσμα στο πρώτο τμήμα της παραλιακής οδού στη Σκάλα. Για να έρθει, όμως, αυτό το πολύ ελκυστικό αποτέλεσμα, καθοριστικό και καταλυτικό ρόλο έπαιξε το Λιμεναρχείο Πάτμου, με τον άρτιο και στοχευμένο προγραμματισμό του.
Ευχαριστούμε θερμά για την πολύτιμη βοήθεια τον κ. Λιμενάρχη Στυλιανό Σαραντόπουλο , αλλά και τα στελέχη του Λιμενικού που για άλλη μία φορά στέκονται δίπλα μας σε κάθε δράση μας.
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ τα καταφέρνουμε καλύτερα!