Ο Δήμαρχος Ζωγράφου, Βασίλης Θώδας δέχτηκε στο γραφείο του τον νεαρό μαθητή του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Κωφών και Βαρήκοων Α’ Αθήνας Γιάννη Μούστο.
Ο Γιάννης παρέδωσε ένα ευχαριστήριο μήνυμα στον Δήμαρχο Ζωγράφου για τη στήριξη και την παρουσία του στην εκδήλωση που διοργάνωσε για να δείξει το έργο του, μια μακέτα κρουαζιερόπλοιου, την οποία κατασκεύασε ο ίδιος με πολύ κόπο και πολύμηνη προσπάθεια.
Επίσης, ευχαρίστησε τον Πρόεδρο του Ν.Π.Δ.Δ Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Γιώργο Γιαννακόπουλο για τη στήριξή του, όπως και όλους όσοι τον έχουν βοηθήσει με την προσφορά τους, ώστε να φτιάξει το καράβι του και να πραγματοποιηθεί η εκδήλωσή του, στο πάρκο Γουδή.
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/06/355099047_649602837204889_5475524037381384785_n.jpg)
Από την πλευρά του ο Βασίλης Θώδας του προσέφερε ένα δώρο από το Μουσείο Γουναρόπουλου και επανέλαβε τον θαυμασμό του για τη δύναμη της θέλησής του και την επιμονή του.
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/06/355003676_649603037204869_8041535155544007946_n.jpg)
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/06/354459261_649602983871541_2696697293490194144_n.jpg)