Συνεχίζεται το μπαράζ της τουριστικής προβολής του Δήμου Κορινθίων μέσα από σημαντικές ενέργειες που έχουν την σφραγίδα του Αντιδημάρχου Τουρισμού, Τιμολέων Πιέτρης και φυσικά του δραστήριου δημάρχου Κορινθίων Βασίλη Νανόπουλου.
“Μετά την τουριστική μας προώθηση στο internet , σε ραδιόφωνα και τηλεοράσεις της χώρας μας, στο Μετρό αλλά και στον Προαστιακό τα τελευταία τέσσερα χρόνια.. ήρθε η σειρά του Avenue Mall”, αναφέρει ο κ. Πιέτρης.
Η διαφήμιση μας προβάλλεται στις 14 οθόνες του εμπορικού πολυκαταστήματος και σε όλη την διάρκεια της ημέρας !
“Σκοπός μας, είναι η προώθηση του Δήμου Κορινθίων ως του ιδανικού προορισμού μόλις 50 λεπτά δίπλα απο την Αθήνα ! Έναν προορισμό που αξίζει κάποιος να επισκεφθεί σε όλη την διάρκεια του χρόνου”, τονίζει ο αντιδήμαρχος Τουρισμού και σημειώνει με νόημα “Συνεχίζουμε με αγάπη και όραμα για τον τόπο μας με πράξεις”