Ολοκληρώσαμε την ηλεκτρονική υποβολή της υποψηφιότητας του συνδυασμού μας «Ενώνουμε τη Γορτυνία – Ανεξάρτητη Αυτοδιοικητική Πρωτοβουλία», αναφέρει ο δήμαρχος Γορτυνίας, Ευστάθιος Κούλης.
203 υποψήφιες και υποψήφιοι με τη δική τους πορεία θα αγωνιστούν για τη Γορτυνία που οραματίζονται μετουσιώνοντας το όραμα σε πράξεις, με οδηγό την αγάπη τους για τον τόπο μας. 43,6% των υποψηφίων μας γυναίκες, θα ισχυροποιήσουν την πολιτική μας ταυτότητα. Στο σύνολο, ομάδα ισχυρή και ικανή να συνδιαμορφώσει συνθήκες και προϋποθέσεις που διασφαλίζουν τη βιώσιμη ανάπτυξη και την ανάδειξη της πολιτιστικής μας ταυτότητας.
Πάντα με σεβασμό στην αξία κάθε πολίτη ξεχωριστά.
Μια παράταξη που ενώνει, αξιοποιεί το δυναμικό της και εγγυάται πως θα δουλέψει σκληρά με επιμονή και σοβαρότητα.
Για τη Γορτυνία που ονειρευόμαστε και θα αφήσουμε στις επόμενες γενιές.
Επιτυχία και τύχη σε όλες και όλους!
![](http://www.otavoice.gr/wp-content/uploads/2023/09/369789714_6399859303458190_8771939983169614841_n.jpg)