Οι πολίτες του Δήμου Κιλκίς αποφάσισαν! είπε μετά την νίκη του ο δήμαρχος Κιλκίς Δημήτρης Κυριακίδης έξω από το εκλογικό του κέντρο, όπου είχαν συγκεντρωθεί εκατοντάδες κόσμου για να πανηγυρίσουν την επανεκλογή του.
Ανανέωσαν την εμπιστοσύνη τους στην Δημοτική Παράταξη “Κιλκίς Μπροστά” για τα επόμενα πέντε χρόνια,που θα είναι μια περίοδος παραγωγική σε έργα και υποδομές για το Κιλκίς και τα χωριά μας!
Το Φως νίκησε το σκοτάδι και το ψέμα ηττήθηκε από την αλήθεια!
Πάμε Μπροστά το Κιλκίς και τα χωριά μας!
Σας ευχαριστώ όλες και όλους για την αγάπη και την εμπιστοσύνη σας.
Σας ευχαριστώ για την τιμή που μου κάνατε επανεκλέγοντάς με με συντριπτική πλειοψηφία Δήμαρχο Κιλκίς.
Είναι μεγάλη η τιμή, μεγάλη και η ευθύνη!
Αυτονόητα είμαι Δήμαρχος όλων των πολιτών του Δήμου μας και δεν θα διαψεύσω τις προσδοκίες σας.
Θερμές ευχαριστίες στην οικογένειά μου, στους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους,στους υποψήφιους συμβούλους των Δημοτικών Κοινοτήτων και στους συνεργάτες μου!
Πάμε το Κιλκίς Μπροστά, Πάμε την πόλη και τα χωριά μας Ψηλά!