Αλλαγή σκυτάλης στο Σύνδεσμο Προστασίας και Ανάπτυξης Υμηττού. Μετά από μια άκρως επιτυχημένη θητεία του Γιάννη Κωνσταντάτου, δημάρχου Ελληνικού-Αργυρούπολης, την προεδρία του Συνδέσμου αναλαμβάνει ο μέχρι πρότινος Αντιπρόεδρος και δήμαρχος Παιανίας, Ισίδωρος Μάδης. Στόχος του να ενισχυθεί το πέπλο προστασίας που έχει απλωθεί στον Υμηττό και να γίνει πιο ισχυρό, καλύπτοντας κάθε σημείο του βουνού.
Μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας ανάδειξης του νέου προεδρείου ο κ. Ισίδωρος Μάδης ανέφερε:
“Ευχαριστώ από καρδιάς όλους τους συναδέλφους στον ΣΠΑΥ Υμηττός για την εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου. Παραλαμβάνω την προεδρία του Συνδέσμου από τον Γιάννης Κωνσταντάτος μετά από μια θητεία με πλούσιο έργο για την προστασία του Υμηττού. Στόχος όλων μας είναι η υπεράσπιση των κεκτημένων και η περαιτέρω διεκδίκηση για τη θωράκιση του βουνού μας. Να φροντίσουμε το πέπλο προστασίας που απλώσαμε να ενισχυθεί, να γίνει πιο ισχυρό, να καλύψει κάθε σημείο”.