Όσοι υπέγραψαν είναι υπόλογοι στην Ιστορία
Σαν σήμερα υπεγράφη η κατάπτυστη συμφωνία των Πρεσπών. Αδιαφορώντας για την καθολική αντίδραση του ελληνικού λαού η κυβέρνηση Τσίπρα και οι συνεταίροι της, προχώρησαν στην κύρωση μιας συμφωνίας που υπαγορεύτηκε από διεθνή κέντρα και απεμπόλησε Ιστορία και κυριαρχικά δικαιώματα.
153 πολιτικοί υπάλληλοι του διεθνισμού, ενήργησαν ενάντια στα εθνικά συμφέροντα – που σήμερα είναι εμφανή- και αναγνώρισαν ένα ψευδοκράτος που κυριαρχείται από αλλυτρωτισμό.
Εκατομμύρια Έλληνες δήλωσαν αντίθετοι, αλλά 153 υποτακτικά με γνώμονα τις ιδεοληψίες τους και τις εξαρτήσεις τους , έβαλαν φαρδιά πλατιά την υπογραφή τους , ανοίγοντας την κερκόπορτα για εθνικά δεινά.
Οι Παμμακεδονικές Οργανώσεις, η Ομογένεια και χιλιάδες πατριώτες από κάθε γωνιά της χώρας , συνεχίζουν τον Αγώνα για την κατάργηση της παράνομης και κατάπτυστης συμφωνίας Τσίπρα – Ζάεφ.
Ο Αγώνας Συνεχίζεται…..μέχρι να ακυρωθεί.