Την παραδοσιακή βασιλόπιτα έκοψε ο όμιλος TQS GROUP σε μια όμορφη βραδιά σε γνωστό στέκι του Πειραιά. Στελέχη και εργαζόμενοι ευχήθηκαν η νέα χρονιά να φέρει σημαντικές επιτυχίες και η εταιρία να κάνει άλματα με ποιότητα και αξιοπιστία. Ο Γιώργος Κλαδάκης, ο Ιωακείμ Παπάκης και ο Νίκος Κοτσιφάκης είναι οι ιθύνοντες νους της επιχείρησης, που φιλοδοξεί να κατακτήσει την κορυφή, στον τομέα της.
Παρών στην εκδήλωση ο Διευθυντής και μέτοχος του OTAVOICE.GR κ. Αθανάσιος Μπέλτσος μιας και οι δυο πλευρές έχουν αποφασίσει να συμπλεύσουν και να συμπορευθούν, με μια συμφωνία στρατηγικής συνεργασίας.
Η TQS GROUP δραστηριοποιείτε στον τομέα Συμβούλων και Στρατηγικής και Συστημάτων Διαχείρισης,με πληθώρα υπηρεσιών ( GDPR, HACCP, ISO.DIGITAL MARKETING, TR ADEMARK, ESPA, κά). ‘Εχει έδρα τον Πειραιά , γραφεία στην Αθήνα και πολύ σύντομα ανοίγει υποκατάστημα στη Θεσσαλονίκη.