Στον εξαιρετικά όμορφο και φιλόξενο χώρο του ξενοδοχείου «DIMITRA’S RESORT», του Γιάννη Μητρόπουλου, στο Ράφτη, κόπηκε η πρωτοχρονιάτικη πίτα της Δημοτικής Ενότητας Ηραίας.
Ο δήμαρχος Γορτυνίας Ευστάθιος Κούλης, ο νέος αντιδήμαρχος της Δημοτικής Ενότητας Ηραίας Δημήτριος Μπόρας, με τους Πρόεδρους των Τοπικών Κοινοτήτων της Δημοτικής Ενότητας Ηραίας και με την παρουσία φίλων και συνεργατών, αντάλλαξαν ευχές για τη νέα χρονιά.
Ο κ. Κούλης ευχαρίστησε τον απερχόντα αντιδήμαρχο Ηραίας Χρήστο Κατή και εξήρε την θητεία του.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκε ο τέως δήμαρχος Σταύρος Χριστόπουλος, “ο δήμαρχος μας” όπως τον αποκάλεσε ο κ. Κούλης.
Ενωμένοι και αγαπημένοι συνεχίζουμε την δημιουργική μας πορεία, τόνισε ο δήμαρχος Γορτυνίας, ευχόμενος, καλή χρονιά με υγεία, στους συνδημότες του.